מחקר ופיתוח

מחקר ופיתוח

תרו – תעשייה רוקחית בע"מ, הינה חברת תרופות בינלאומית המושתתת על מחקר ופיתוח שמבוצע בשלושה מרכזים: חיפה (ישראל),  ברמפטון (קנדה) וניו-יורק (ארה"ב). 

בתרו מאמינים כי המחקר והפיתוח הינם אבן יסוד מרכזית באסטרטגיית הצמיחה של החברה. 

שני מרכזי הפיתוח של החברה, הממוקמים בישראל ובקנדה, כוללים מעבדות פיתוח פורמולציות ואנליטיקה, המאובזרות בציוד חדשני, מתקדם ועדכני ביותר. האתר בישראל כולל גם מעבדות כימיה אורגנית מתקדמות לפיתוח חומרים פעילים (API). 

החוקרים במרכזי הפיתוח של תרו מוודאים שפיתוח החומרים הפעילים והתרופות יעשה בצורה האופטימלית והאיכותית ביותר, על ידי שימוש בשיטות מחקר ואנליזה מתקדמות, בדיקות יציבות מקיפות וטכניקות In-vitro מיוחדות ומותאמות. 

יכולות הבדיקות הקליניות של תרו כוללות ביצוע מבחני זמינות ביולוגית השוואתית ומגוון רחב של ניסויים קליניים, החל מניסויים פרה-קליניים ועד לניסויי פאזה שלישית ורביעית.

במרכזי המו"פ של החברה, מפתחים מגוון רחב של תרופות גנריות ומקוריות במגוון רחב של צורות מתן הכוללות למתן אוראלי כדוגמת טבליות וכמוסות לשחרור מידי ולשחרור מבוקר, מוצרים נוזליים (תמיסות ותרחיפים) ומוצרים לטיפול דרמטולוגי מקומי (קרמים, משחות, תחליבים, ג'לים וקצפים). 

בתרו, שהינה חברה מובילה בתחום הדרמטולוגיה, קיים מרכז מו"פ ייחודי המתמקד בפיתוח תרופות חדשות למגוון מחלות עור. פיתוחים ייחודיים אלו מוגנים על ידי פטנטים של החברה. 

במשך השנים, מפותחים במרכזי המו"פ של החברה גם תרופות מדף (OTC) לרווחת החולים.

מחלקות הרישום של החברה אחראיות על ההגשות של המוצרים הגנריים והייחודיים שלנו בארה"ב, קנדה, ישראל, אירופה ומדינות נוספות.

החזון של מו"פ תרו הוא פיתוח מוצרים איכותיים באמצעות חדשנות מדעית, נחישות ודיוק.